company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ ТА СПОРТ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ»

27 квітня 2023 року кафедрою Здорового способу життя і безпеки життєдіяльності Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця було проведено ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ ТА СПОРТ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ».

Тематичні напрямки конференції:
– сучасні технології в фізкультурно-оздоровчій та спортивній діяльності;
– психолого-педагогічне та медико-біологічне забезпечення занять з
фізичного виховання та спортом;
– фізичне виховання та рухова активність різних верств населення.
– оздоровча фізична культура, рекреація та туризм.

У роботі конференції прийняли участь 94 учасників з України, 14 закладів науки та освіти України та представлено 84 тез доповідей.

Учасники конференції висловили подяку керівництву Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця за сприяння проведенню на кафедрі здорового способу життя і безпеки життєдіяльності науково-практичної конференції.

З тезами доповідей можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/hfzso .